Daniel Stroński Daniel Stroński 24.01.2018 10:08
Rainbow Six: Siege. Ubisoft wprowadza zmiany do Pro League i turniejów
292V

Rainbow Six: Siege. Ubisoft wprowadza zmiany do Pro League i turniejów

Rainbow Six: Siege okazało się grą zespołową świetnie pasującą do esportowej sceny. Ubisoft przygotowało plan na najbliższe lata względem Pro League.

Rainbow Six: Siege ma już na karku ponad 2 lata, ale Ubi nie przestaje wspierać swojego hitu i dostarcza zawartość popremierową oraz koordynuje rozgrywki ligowe. Teraz wydawca zabrał się za sezony rankingowe, co jest dla nas o tyle ważne, że Polacy odnoszą tam sukcesy.

Polacy w czołówce europejskich graczy Rainbow Six: Siege

Nowy plan na lata 2018-2020 w Pro League oraz wszystkich światowych rozgrywkach (od poziomu amatorskiego do profesjonalnego) rozpocznie się w czerwcu tego roku i wygląda następująco:

Tom Clancy`s Rainbow Six Pro League składać się będzie z dwóch sezonów, po sześć miesięcy każdy, rozgrywanych od czerwca do listopada i od grudnia do maja. Na zakończenie każdego sezonu rozegrane zostaną finały, w których weźmie udział osiem najlepszych drużyn sezonu.

Co poza Pro League? Dwa razy do roku odbędą się wielkie turnieje 16 najlepszych drużyn z całego świata, a między nimi mniejsze turnieje lokalne. Do tego cotygodniowe sieciowe turnieje dla wszystkich, włącznie z Go4 w każdą niedzielę. Porządnie zaplanowana liga, nagrody pieniężne pod koniec sezonów, ale przede wszystkim esportowe show dla widzów (kibiców!) - oto kierunek, w którym idzie elektroniczny sport.

Rainbow Six: Siege - zmiany w Pro League

 

Tagi: esport PlayStation 4 pro league rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal wideo