Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.01.2018 19:25
Przerażające The Inpatient ze zwiastunem przygotowującym na jutrzejszą premierę
509V

Przerażające The Inpatient ze zwiastunem przygotowującym na jutrzejszą premierę

Użytkownicy PlayStation VR od jutra mogą się zapoznać z The Inpatient. Sony wypuściło z tej okazji stosowany zwiastun, a twórcy przypominają o najważniejszych elementach swojego dzieła.

The Inpatient to przerażający horror od twórców Until Dawn. Autorzy ponownie zabierają nas do tego świata, ale tym razem 60 lat przed wydarzeniami z oryginalnej gry. Trafimy do zakładu psychiatrycznego, gdzie rozpocznie się nasza dramatyczna walka o życie.

The Inpatient. Horror VR, który spowoduje gęsią skórkę

The Inpatient to pierwsza z dużych tegorocznych premier dla PlayStation VR. Sympatycy wirtualnej rzeczywistości mogą liczyć na mroczny horror, gdzie każda z naszych decyzji będzie miała wpływ na fabułę. Studio Supermassive Games przygotowuje się do debiutu i przypomina o najważniejszych cechach produkcji.

  • Każda decyzja ma znaczenie

Twórcy znów korzystają z systemu efektu motyla. Nawet drobne i z pozoru nieistotne decyzje mają wpłynąć na przebieg historii i wywołać skutki, które ujrzymy po czasie. Larry Fessenden i Graham Reznick ponownie zajęli się scenariuszem i dostarczyli opowieść z wieloma rozgałęzieniami. 

  • Wybór płci wpłynie na relacje z inni postaciami

Wczuwanie się w postać jest niezwykle istotne, więc studio zdecydowało się na wybór płci. Jest to jedna z pierwszych decyzji, które podejmiemy w trakcie gry. Zmieni ona nieco narracje i sprawi, że interakcja z bohaterami niezależnymi będzie miała nieco inny wydźwięk.

  • Tworzenie świata w VR pomogło opracować scenariusz

Technologia wirtualnej rzeczywistości odmienia narracje. Pozwala autentycznie wczuć się w postać i zagłębić w fikcyjny świat. Twórcy wykorzystali doświadczenie i sprawili, że wyjątkowa opowieść nabierze zupełnie innego wymiaru

  • Fani Until Dawn dostrzegą znajome twarze i motywy

The Inpatient dzieje się w tym samym uniwersum. Twórcy przygotowali wiele ciekawostek, które wychwycą fani. Mowa tutaj o podobnych elementach składających się na budowanie atmosfery grozy. Świat gry zaoferuje też kilka znanych bohaterów, o których dowiemy się więcej szczegółów.

The Inpatient - zwiastun premierowy

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/01/23/4-things-you-need-to-know-before-playing-chilling-ps-vr-horror-the-inpatient-out-on-ps4-tomorrow/

Tagi: PlayStation 4 Sony Interactive Entertainmen Sony Interactive Entertainment Supermassive Games The Inpatient wideo zwiastun premierowy