Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.01.2018 17:57
Fighting EX Layer przedstawia kolejną postać z Street Fighter EX
259V

Fighting EX Layer przedstawia kolejną postać z Street Fighter EX

Pula zawodników z nadciągającego Fighting EX Layer poszerzyła się o kolejną znaną twarz. Do gry wkracza ubrany w jasny garnitur Cracker Jack.

Fani bijatyk nie mogą ostatnio narzekać. Capcom uderzyło ponownie za sprawą naprawdę świetnego Street Fighter V: Arcade Edition. Niedługo użytkownicy zmierzą się z kolei z fenomenalnym Dragon Ball FighterZ. Ten rok przyniesie również premierę Soul Calibur 6 oraz SNK Heroines: Tag Team Frenzy. Na ring wskoczy również Fighting Ex Layer - bijatyka od zespołu, który swego czasu dostarczył nam Street Fighter Ex.

Fighting EX Layer - tajemnicza bijatyka z betą

Fighting EX Layer to dzieło powstające w studiu arika. Autorzy odcinają się od Capcom, ale w nowej bijatyce zaoferuje bohaterów, których pierwotnie poznaliśmy w Street Fighter EX. Nowy zwiastun zdradza powrót wojownika o imieniu Cracker Jack, który wyglądem bazuje na postaci z kultowego anime Lupin III.

Fighting EX Layer - Cracker Jack

Fighting EX Layer w zeszłym miesiącu otrzymało testy beta. Jeśli je przegapiliście to poniżej możecie obejrzeć trwające przeszło trzy godziny nagranie ukazujące rozgrywkę.

Fighting EX Layer - ponad 3 godziny z betą

Źródło: YouTube (arika)

Tagi: Arika cracker jack Fighting EX Layer PlayStation 4 wideo