Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.01.2018 15:10
RED Hydrogen One - specyfikacja i data premiery
685V

RED Hydrogen One - specyfikacja i data premiery

RED Hydrogen One chce namieszać na rynku smartfonów, głównie przez oferowanie holograficznego wyświetlacza. O telefonie było głośno jakiś czas temu, ale szybko zainteresowanie zniknęło. Teraz może wrócić z uwagi na specyfikację i podanie orientacyjnej premiery.

RED Hydrogen One od dłuższego czasu dostępny jest w formie przedpremierowego zamówienia w cenie 1195 dolarów (lub $1595 za wersję titanium). Osoby składające te zamówienia brały jednak kota w roku i przede wszystkim - obietnice. Jakie? Moduły i wyświetlacz holograficzny. Jednak nowy post od twórcy - Jima Jannarda zdradza specyfikację techniczną.

RED Hydrogen One wyposażony zostanie w procesor Snapdragon 635, który napędzać będzie smartfon posiadający wyświetlacz 5,7 cala z rozdzielczością QHD. Dodatkowo, RED Hydrogen One wesprze holograficzny wyświetlacz 4V z którego będziemy mogli korzystać bez specjalnych okularów. Holograficzny wyświetlacz powstaje przy udziale firmy LEIA.

Akumulator w RED Hydrogen One będzie posiadał pojemność 4500 mAh, złącze USB-C oraz Dual-SIM wraz z gniazdem minijack. Oczywiście moduły, które będą dostępne rozbudują urządzenie o nowe funkcje lub usprawnią aktualne. Z uwagi na te aspekty - smartfon nie będzie należał do najsmuklejszych.

RED Hydrogen One do sprzedaży w USA trafić ma latem tego roku. Czy się przyjmie - czas pokaże. Rewolucji w świecie smartfonowym nie mamy się co spodziewać, ale lekkiego ożywienia rynku - jak najbardziej.

Źródło: https://www.androidauthority.com/red-hydrogen-one-specs-price-release-date-832002/

Tagi: RED Hydrogen One