Jakub Barwiak Jakub Barwiak 23.01.2018 14:20
Uncharted. Film z nowym scenarzystą
597V

Uncharted. Film z nowym scenarzystą

Wygląda na to, iż po latach oczekiwań w końcu dostaniemy film Uncharted. Do ekipy, go tworzącej, dołączył własnie nowy scenarzysta.

Rafe Judkins  - Scenarzysta i producent Agentów T.A.R.C.Z.Y. - został zatrudniony do poprawienia scenariusza filmu Uncharted. Przypomnijmy, iż pierwotnie film Uncharted miał być bezpośrednią adaptacją gier Naughty Dog, z dorosłym Nathanem Drakiem. Wszystko zmieniło się jednak, gdy Tom Holland zaproponował stworzenie prequela gier z młodym Nathanem.

John Cena gwiazdorem filmu Duke Nukem?

W wywiadzie dla Deadline, producent filmu UnchartedCharles Roven, wypowiedział się na temat zmian, jakie przechodzi obecnie scenariusz.

Mamy świetną origin story, jednak wciąż opartą na grze Uncharted. Nie dzieje się ona w czasie wydarzeń z żadnej gry. Zamiast tego widzimy Nathana Drake’a i Sully’ego – możecie go nazwać jego przybranym ojcem – w czasach gdy są znacznie młodsi. Shawn Levy zajmuje się reżyserią, młody scenarzysta Rafe Judkins pracuje właśnie nad skryptem.

Warto zwrócić uwagę, iż oprócz potwierdzenia zatrudnienia Judkinsa, Roven wspomniał również o obecności w filmie Sully’ego. Nie wiemy jednak kto wcieli się w tą postać. Holland chciałby postawić na kogoś takiego jak Chris Pratt lub Jake Gyllenhall. Plotki mówią jednak o tym, iż studio i Levy widzą w tej roli bardziej Bryana Cranstona.

Źródło: https://screenrant.com/uncharted-movie-writer-shield-rafe-judkins/

Tagi: