Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.01.2018 19:29
Dragon Ball FighterZ z lootboksami, od których nie ucierpi Wasz portfel
462V

Dragon Ball FighterZ z lootboksami, od których nie ucierpi Wasz portfel

Dużo krzyku o nic. Okazuje się, że lootboksy z Dragon Ball FighterZ to ściema i nieporozumienie. Obecny w grze system skrzynek nie odbierze Wam ani złotówki - nawet jeśli byście tego chcieli

Dragon Ball FighterZ oferuje sklepik z cyfrowymi przedmiotami, w którym poprzez losowanie kupimy awatary dla postaci z lobby, tytuły i parę innych kosmetycznych rzeczy dla naszego profilu. Gra posiada dwie waluty, a jedna z nich to monety "Premium Z". Okazuje się jednak, że nie zdobędziemy ich poprzez prawdziwe pieniądze i mikropłatności.

Dragon Ball FighterZ z lootboksami

Dragon Ball FighterZ oferuje identyczny system, który funkcjonował w Guilty Gear Xrd Revelator. Podczas grania zdobywamy zeni, które następnie możemy przeznaczać na zakupy. Wydając wewnętrzną walutę możemy losować kosmetyczne elementy do upiększenia naszego profilu wojownika. Sklepik gry oferuje kupno jednej kapsułki z losową zawartością za 1000 zeni lub pakiet 10 za 10.000 zeni. 

Dragon Ball FighterZ lootbox

Druga waluta to specjalne monety "Premium Z", ale nie kupimy ich za prawdziwe pieniądze. Gra nie oferuje możliwość kupienia czegokolwiek za pośrednictwem mikropłatności. Walutę Premium zdobędziemy wyłącznie poprzez rozgrywkę. Cenniejsze monety zasilą nasze konto w momencie, gdy poprzez zwykła kapsułę wylosujemy posiadany już przedmiot. W ten sposób twórcy ograniczają ilość wypadających dubli, bo monety "Premium Z" gwarantują zdobycie przedmiotu, którego jeszcze nie mamy.

Dragon Ball FighterZ Lootbox 2

 

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ galeria lootboksy lootbox Mikropłatności obrazki playstation 4 wideo

Nie przegap