Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.01.2018 17:18
Dragon Ball FighterZ - Zwiastun premierowy i Android 21
735V

Dragon Ball FighterZ - Zwiastun premierowy i Android 21

Dragon Ball FighterZ jest już na ostatniej prostej, więc możemy podziwiać efekciarski zwiastun premierowy oraz materiał poświęcony ostatniej ujawnionej postaci - Android 21.

Już tylko cztery dni dzielą nas od wyczekiwanej premiery Dragon Ball FighterZ. Twórcy wykorzystują ostatni czas pozostały do debiutu i przedstawiają kolejne materiały wideo ukazujące grę w pełnej krasie.

Dragon Ball FighterZ z nową reklamą

Dragon Ball FighterZ otrzymało premierowy zwiastun pełen epickiej akcji i pozytywnych wrażeń krytyków. Możemy też posłuchać angielskiego dubbingu i przyjrzeć się wszystkim obecnym w grze postaciom. Szykuje się dynamiczna bijatyka, która może kandydować do miana jednej z najciekawszych premier tego roku. Zwłaszcza w oczach wszystkich fanów Smoczych Kul.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun premierowy

Drugi materiał to zwiastun postaci Android 21. Wojowniczka jest niezwykle agresywna i wygłodniała. Podczas walki potrafi chwytać przeciwników i kopiować w ten sposób ich ataki. Zmienia też wrogów w słodycze, które następnie pożera. Ta unikalna postać została opracowana specjalnie na potrzeby gry.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun Android 21

Źródło: Bandai Namco Entertainment America

Tagi: android 21 Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ PlayStation 4 wideo zwiastun premierowy