Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.01.2018 17:16
Deus Ex: Rozłam Ludzkości - problemy z grą w PS+
1633V

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - problemy z grą w PS+

Deus Ex: Rozłam Ludzkości jest jedną z gier, która dostępna powinna być w styczniowym PlayStation Plus. Jednak spora grupa ludzi nie może pobrać gry bez płacenia. O co chodzi?

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zostało ujawnione jako jedna z gier dostępna w styczniowej ofercie PlayStation Plus. I tak faktycznie było - początkowo bez problemów każdy mógł dodać tytuł do biblioteki gier na PS4. Jednak od kilku dni coś jest nie tak i sporo osób zgłasza problemy wskazując, że PS Store żąda od nich zapłaty 124 złotych mimo że mają opłaconego Plusa.

Styczniowa oferta PS+ z dodatkową grą na PS4!

O co chodzi? Jak to często bywa - o błędy. PlayStation Store od początku tego roku działa wyjątkowo źle. Nie wyświetlają się wszystkie gry, podgląd listy najnowszych premier nie działa jak powinien (albo nie działa wcale). Kolejnym problemem jest cena Deus Ex: Rozłam Ludzkości, która nie powinna się pojawiać jeśli macie PS+.

Co na ten temat Sony? Jak udało się nam ustalić - firma o problemie wie od piątku i podobno pracuje nad jego rozwiązaniem. Ale terminu poprawy niestety dla dotkniętych problemem nie podano.

Tagi: deus ex: rozłam ludzkości Eidos Montreal playstation 4 playstation plus Square Enix