Kacper Mądry Kacper Mądry 21.01.2018 12:40
Yakuza 6. Zachodnia wersja gry nie zostanie ugrzeczniona
519V

Yakuza 6. Zachodnia wersja gry nie zostanie ugrzeczniona

Yakuza 6 wkrótce doczeka się premiery w zachodnich krajach. Nowe nagranie potwierdza obecność wszystkich minigier.

Yakuza 6 zmierza wielkimi krokami do krajów zachodnich. Wydanie gry w angielskiej wersji językowej zostało już potwierdzone, lecz fani bali się, że gra będzie zawierała drobne zmiany, które ugrzecznią serię.

Zobacz zwiastun prezentujący minigry w Yakuza 6

Sega opublikowała prawie godzinne nagranie, na którym prezentowane są poboczne atrakcje, czekające na nas w grze. Obawy o wycięcie z gry seks-kamerek okazały się nieuzasadnione. Te w grze będą, a autorzy potwierdzają, że wszystkie nagrania gwiazd porno znajdą się w europejskiej wersji gry. Ich brak na ostatnim zwiastunie był spowodowany chęcią utrzymania odpowiedniego "smaku" nagrania.

Yakuza 6 - nagranie prezentujące minigry

Jedyna zmiana jaka zajdzie w zachodniej wersji gry dotyczy butów głównego bohatera. Sega postanowiła nie zdobywać licencji na wykorzystywanie loga marki butów dla naszej wersji i w związku z tym obuwie zostanie lekko zmodyfikowane. W nagraniu możemy obejrzeć również jak prezentuje się port gry Virtua Fighter 5: Final Showdown, która jest w pełni grywalna w Yakuzie 6. Oprócz tego zaprezentowana została także minigra Puyo Puyo, która również jest w pełni grywalna. Co ciekawe, obie produkcje będą możliwe do ogrywania w dwie osoby na jednej kanapie.

W zachodniej wersji gry podczas ekranów ładowania ujrzymy podpowiedzi, które mają tłumaczyć niuanse różniące nasze kultury, tak abyśmy nie poczuli się zagubieni. Dowiedzieliśmy się również o wsparciu dla PlayStation 4 Pro. Mocniejsze PS4 zaoferuje stabilniejszą liczbę klatek na sekundę, lepiej wyglądające kałuże oraz odbicia.

Źródło: https://www.dualshockers.com/yakuza-6-gameplay-english-adult-chat-not-cut/

Tagi: PlayStation 4 SEGA Yakuza 6: The Song of Life yakuza team