Kacper Mądry Kacper Mądry 20.01.2018 17:26
Skullgirls. Ogromna aktualizacja docenionej bijatyki
302V

Skullgirls. Ogromna aktualizacja docenionej bijatyki

Skullgirls był tytułem, który cieszył się na smartfonach bardzo dobrą opinią. Gra została pozostawiona bez aktualizacji, jednak teraz wraca i zapowiada mnóstwo atrakcji.

Skullgirls był tytułem, który zebrał na platformach mobilnych liczne grono fanów. Produkcja wydana przez Line przestała jednak otrzymywać aktualizacje, ponieważ deweloper postanowił się uniezależnić. Teraz Skullgirls wraca, a twórcy zapowiadają liczne zmiany.

Skullgirls

Skullgirls jest bijatyką, w której pojedynkujemy się postaciami utrzymanymi w komiksowym stylu. Niech jednak nie zwiedzie Was oprawa graficzna. Ten darmowy tytuł oferuje kilka kampanii fabularnych, w których nie raz pojawiają się mroczne wątki.

Skullgirls

Na nowo wydana wersja gry na start otrzymała wiele usprawnień. Skullgirls jest produkcją darmową, jednak twórcy sami przyznają, że nie chcą nikomu uniemożliwiać gry ze względu na zmuszanie do mikropłatności. Aby ułatwić zdobywanie wewnętrznej waluty wprowadzono bonusy za codzienne logowania oraz lekko przebudowano ekonomię gry.

Skullgirls

Do gry dodano dwa razy więcej bohaterów, a topowe smartfony jak iPhone X czy Samsung S8 mogą liczyć na wsparcie dla panoramicznych ekranów. Gra ma również lepiej prezentować kolory, co wpłynie na lepszy odbiór wizualny tytułu.

Dla autorów to jednak nie koniec pracy. Autumn Games obiecuje dalszy rozwój produkcji i już teraz zapowiada pojawienie się nowych postaci czy kolejnych poprawek balansu gry. Osoby, które ogrywały poprzednią wersję gry nie muszą się obawiać utraty postępów. Cała zawartość zostanie przeniesiona do nowej wersji.

Źródło: https://www.engadget.com/2018/01/19/skullgirls-relaunches-mobile-developer-ditches-publisher/

Tagi: Autumn Games mobile Skullgirls