Kacper Mądry Kacper Mądry 20.01.2018 13:57
Symmetry to nowa polska gra, w której będziesz musiał zdecydować kto przeżyje
737V

Symmetry to nowa polska gra, w której będziesz musiał zdecydować kto przeżyje

Symmetry to nowa produkcja polskiego studia Sleepless Clinic. Autorzy przygotowują tytuł, który na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjny kosmiczny surwiwal. Jednak historia załogi skrywa mroczne tajemnice.

Symmetry opowie historię załogi statku kosmicznego, który rozbił się na nieznanej planecie. Początkowo grupa ludzi będzie w stanie bez problemu przeżyć, jednak z czasem staniemy przed niezwykle trudnymi wyborami.

To co ma odróżniać Symmetry od innych gier to historia, którą sami będziemy kreowali. Nie zawsze uda się sprowadzić wszystkich do domu. W This War of Mine, gdy źle zaplanowaliśmy kolejny dzień mogliśmy doprowadzić do śmierci postaci. Tutaj jednak warunki do przeżycia będą na tyle wymagające, że naszym największym problemem będzie to czy ciało towarzysza pochować czy też... zjeść.

symmetry playstation 4

Symmetry ma przy każdym przejściu gry losować nam inne postacie, którymi będziemy mieli szansę ukończyć główny wątek fabularny. Po jego przejściu odblokujemy tryb niekończącego się Survivalu, który wystawi nasze umiejętności w zarządzaniu rozbitkami na ostateczną próbę.

symmetry playstation 4

Produkcja zadebiutuje 20 lutego 2018 roku na PlayStation 4 oraz sprzęty z systemem iOS. Cena gry na PS4 wynosić ma $17,99 co oznacza, że możemy spodziewać się polskiej ceny na poziomie około 80 zł.

Symmetry - zwiastun

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/symmetry-release-date-trailer/

Tagi: IMGN.PRO mobile playstation 4 sleepless clinic symmetry