Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.01.2018 18:09
Valkyria Chronicles 4. Bohaterowie z pierwszej odsłony w bonusowym DLC
222V

Valkyria Chronicles 4. Bohaterowie z pierwszej odsłony w bonusowym DLC

Valkyria Chronicles 4 otrzyma całkiem ciekawą misję DLC, która powinna zainteresować wszystkich fanów pamiętających początek serii.

Valkyria Chronicles 4 zapowiada się na idealny prezent z okazji 10. rocznicy wydania pierwszej odsłony cyklu. Tytuł nie tylko wraca do taktycznych korzeni i zaoferuje usprawnioną, ale dobrze znaną rozgrywkę. Fani mogą też liczyć na nostalgiczne DLC, które pozwoli jeszcze raz spotkać starych znajomych i wyruszyć z nimi na kolejne pola walki.

Limitowane PS4 z Valkyria Chronicles 4 w Japonii

Do pierwszych kopii Valkyria Chronicles 4 w Japonii będzie dodawane DLC. Dodatek da nam dostęp do unikalne misji "Preemptive Special Tactis", gdzie pojawią się bohaterowie z pierwszej odsłony serii. Po jej ukończeniu postacie Welkin Gunther, Alicia Melchiot, Largo Potter i Brigitte "Rossie" Stark będą dostępne do wyboru w głównej osi fabularnej. Do tego po raz pierwszy pokierujemy znaną fanom Isarą Gunther. Poniżej zwiastun prezentujący sentymentalne rozszerzenie.

Valkyria Chronicles 4 - zwiastun bonusowego DLC

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/valkyria-chronicles-4-japanese-first-print-limited-edition-bonus-missions-dlc-trailer

Tagi: dlc playstation 4 Sega Valkyria Chronicles 4 wideo