Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.01.2018 17:31
God of War bez przepustki sezonowej
746V

God of War bez przepustki sezonowej

Ostatnio poznaliśmy zawartość bogatej edycji kolekcjonerskiej God of War. Teraz przyszła dobra wiadomość dla wszystkich przeciwników cyfrowych dodatków. Wygląda na to, że przygody Kratosa będą ich pozbawione a już na pewno nie otrzymają przepustki sezonowej.

God of War kolejny raz idzie pod prąd względem obecnie panujących trendów. Sony jeszcze nie wpadło na pomysł, aby wpychać do wszystkich swoich gier uciążliwe mikropłatności. Mało tego, jedna z najbardziej wyczekiwanych premier i ekskluzywnych gier PlayStation 4 nie będzie posiadała czegoś, co towarzyszy już niemal każdej wydawanej pozycji.

God of War - zobaczcie wypasioną edycję kolekcjonerską

Nadciągające God of War to bardziej filmowa gra względem poprzednich odsłon z serii. Twórcy stawiają nacisk na narrację, ale możemy być pewni, że nie będzie ona pocięta. Potwierdzono, że gra nie otrzyma przepustki sezonowej z dodatkami DLC. Wspomniał o tym sam Cory Balrog, który jednocześnie pochwalił się, że wczoraj ukończył grę drugi raz i był pod wielkim wrażeniem. Sam oczywiście zaznaczył, że jest stronniczy.

Przymknijmy więc oko na wychwalanie własnego dzieła. Jest to jednak dobra wiadomość, bo sugeruje, że do premiery może być zdecydowanie bliżej niż nam się wydaje. Kratos zbliża się wielkimi krokami, a już niedługo powinniśmy poznać upragnioną datę premiery.

God of War - zwiastun z PGW 2017

Źródło: Twitter (Cory Balrog)

Tagi: god of war playstation 4 przepustka sezonowa Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo