Kacper Mądry Kacper Mądry 19.01.2018 16:21
Scribblenauts Showdown wyjdzie w pudełku
172V

Scribblenauts Showdown wyjdzie w pudełku

Scribblenauts Showdown to nowa odsłona logiczno-przygodowej serii. Produkcje w naszym kraju wyda Cenega.

Scribblenauts Showdown będzie pierwszą odsłoną serii jaka pojawi się na konsolach Sony. Już w marcu będziemy mogli zakupić pudełkowe wydanie gry, które pojawi się w Polsce za sprawą firmy Cenega.

Tytuł gry nic Wam nie mówi? Scribblenauts Showdown to produkcja, który wypełniona będzie przeróżnymi zagadkami logicznymi, które przeplatane są przygodowymi elementami. Najnowsza wersja gry idzie jednak dalej i rozszerza zabawę o dwa nowe tryby imprezowe. 

Scribblenauts Showdown playstation 4

Tryb showdown pozwoli na czteroosobową zabawę w karcianej strategii, wzbogaconą o liczne minigry. Aby wygrać gracze będą musieli wykazać się pomysłowością w odnajdywaniu odpowiednich elementów, najlepiej w jak najkrótszym czasie. Drugi z nowych trybów, versus to dwuosobowa rywalizacja polegająca na rozgrywaniu ponad 25 minigier, które na koniec ujawnią zwycięzce.

Scribblenauts Showdown playstation 4

Za dystrybucją polskiego wydania Scribblenauts Showdown odpowiedzialna będzie firma Cenega. Premiera gry nastąpi w Polsce 9 marca. Zainteresowani będą mogli zakupić wersję na PlayStation 4.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: PlayStation 4 scribblenauts showdown Shiver Entertainment Warner Bros. Interactive