Daniel Stroński Daniel Stroński 19.01.2018 15:35
Śródziemie: Cień Wojny. Mamy scenę otwierającą DLC "Ostrze Galadrieli"
434V

Śródziemie: Cień Wojny. Mamy scenę otwierającą DLC "Ostrze Galadrieli"

Śródziemie: Cień Wojny przedstawi niebawem twarz znaną z trylogii filmowej. Po Gollumie czas na kogoś... ładniejszego. Nadchodzi sama Galadriela.

Śródziemie: Cień Wojny wywołało sporo kontrowersji przez ukrycie "prawdziwego" zakończenia za długim grindem, dla którego alternatywą były mikrotransakcje. Zostawmy jednak tę wpadkę i skupmy się na nadchodzących dodatkach fabularnych. Planowane są dwa i pierwszy z nich dostaniemy już w przyszłym miesiącu.

Śródziemie: Cień Wojny. Mamy nowy poziom trudności i nowe plemię

Pierwsze fabularne DLC, "Ostrze Galadrieli", zaplanowane jest na luty. Skupi się na wysłanniczce Galadrieli o imieniu Eltariel, która odegrała istotną rolę w historii Taliona z podstawowej wersji gry. Dodatek pozwoli się w nią wcielić i na razie udostępniono filmik otwierający wydarzenia z dodatku. Uwaga na spoilery względem zakończenia podstawki!

Śródziemie: Cień Wojny - intro DLC "Ostrze Galadrieli"

Jako Eltariel będziemy mieli dostęp do jej dwóch ostrzy, a ukończenie DLC nagrodzi nas specjalnym skinem, który będzie można wykorzystać w podstawowej wersji gry. Przy okazji przypominamy, że drugie rozszerzenie fabularne, "Pustkowia Mordoru", planowane jest na maj tego roku.

Śródziemie: Cień Wojny - zwiastun zawartości popremierowej

 

Tagi: Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive