Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.01.2018 23:29
Dragon Ball FighterZ z lootboksami
765V

Dragon Ball FighterZ z lootboksami

Dragon Ball FighterZ nie będzie wolny od zarazy jaką są tzw. lootboksy. Osoby, które dorwały już pełną wersję gry donoszą, że w bijatyce Bandai Namco będziemy mogli kupować skrzynki z losową zawartością.

Dragon Ball FighterZ do sprzedaży trafi 26 stycznia. Są jednak osoby, które dorwały grę wcześniej i dzięki nim wiemy, że niestety, gra Bandai Namco również została zarażona wirusem skrzynek z losową zawartością. W nich co prawda znajdziemy przedmioty kosmetyczne (a przynajmniej tylko tyle w nich można trafić), ale będziemy mogli je kupować za prawdziwą gotówkę.

Dragon Ball FighterZ ujawnia ostatnią postać z gry - Majin Android 21

Skrzynki z losową zawartością będziemy mogli kupować albo za walutę wewnątrz gry (zeni), albo za walutę premium, którą kupimy za prawdziwą gotówkę. Jak widzicie poniżej, koszt jednej skrzynki to 1000 zeni, ale gra na ten moment dosyć hojnie obdarowuje ludzi monetami. Wygranie jednej walki, zależnie od wyniku (prawdopodobnie) to 1500-2500 zeni).

Dragon Ball FighterZ Lootbox

Na szczęście, na ten moment wygląda na to, że ze skrzynek wylecą jedynie przedmioty kosmetyczne, jak awatary dla karty gracza w sieciowych trybach Dragon Ball FighterZ.

Dragon Ball FighterZ lootbox

Niemniej, jak to się mówi, niesmak pozostaje.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/dragon-ball-fighterz-reportedly-has-lootboxes-can-be-purchased-with-real-money-not-confirmed-yet.17338/

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4