Kacper Mądry Kacper Mądry 18.01.2018 16:17
Pokemon GO. Nowa aktualizacja poprawia komfort gry
399V

Pokemon GO. Nowa aktualizacja poprawia komfort gry

Pokemon GO otrzymało drobną aktualizację, która skupiła się na poprawie komfortu gry. Co nowego wprowadzili twórcy?

Pokemon GO zostało zaktualizowane do wersji 0.89.1 na systemach Android i 1.59.1 na urządzeniach z iOS. Przyjrzyjmy się zmianom wprowadzonym przez twórców:

  • Rozwiązano błąd, który powodował przenoszenie nas na górę kolekcji naszych pokemonów po ich ewolucji, transferze lub zmianie nazwy.
  • Dodano możliwość sortowania pokemonów w pokedexie według regionów.
  • Usprawniono sortowanie kolejności inkubatorów jaj.
  • Poprawiono skalowanie pokemonów w aplikacji.
  • Różne poprawki błędów i usprawnienia wydajności.

Nie jest to jednak wszystko co uległo zmianie w najnowszej wersji. Grupa znana jako The Silph Road przeanalizowała pliki gry pod kątem wprowadzonych zmian i odkryła dodatkowe poprawki w grze. 

Ich zdaniem autorzy poprawili działanie trybu Rozszerzonej Rzeczywistości+, który pozwala użytkownikom urządzeń od Apple na lepsze śledzenie pokemonów w przestrzeni. Oprócz tego wprowadzone zostały dodatkowe obiekty, które reprezentują naszą okolicę na mapie. Od teraz również nie powinno być problemów z wydajnością aplikacji podczas przechodzenia pomiędzy różnymi ekranami gry, a w trakcie łapania pokemonów, gra zapamięta ostatnio użytego przez nas pokeballa i to jego wybierze nam jako pierwszego przy kolejnym starciu.

Ostatnią widoczną zmianą jest nowy ekran ładowania.

Pokemon Go

Sprawne oko dostrzeże w tle pokemona o nazwie Loudred. Ciekawostką jest to, że wciąż nie jest on możliwy do złapania. Oznacza to nic innego jak to, że wkrótce do Pokemon GO zawita reszta pokemonów z trzeciej generacji!

Źródło: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7r7oic/the_silph_roads_apk_teardown_of_v0891_is_complete/

Tagi: Inc. mobile Niantic Pokemon Go