Jakub Barwiak Jakub Barwiak 17.01.2018 23:14
Venom. Wiemy kto będzie złoczyńcą?
814V

Venom. Wiemy kto będzie złoczyńcą?

Plotki o głównym złoczyńcy w filmie Venom pojawiały się od jakiegoś czasu. Być może w sprawie wygadał się gwiazdor produkcji - Tom Hardy.

Wygląda na to, iż Tom Hardy mógł zdradzić, kto będzie głównym złoczyńcą w filmie Venom. Gwiazdor opublikował na Instagramie post, który po krótkiej chwili usunął (jednak oczywiście w Internecie nic nie ginie). Post ten sugeruje, iż głównym złoczyńcą w Venomie będzie Carnage’a. Decyzja o wyborze takiego czarnego charakteru nie powinna rozczarować fanów.

Tak będzie wyglądał Venom?

Fabuła Venoma jest w tym momencie ścisłą tajemnicą, jednak plotki pojawieniu się w filmie Carnage’a pojawiały się już praktycznie od momentu ogłoszenia powstawania widowiska Sony. Biorąc to pod uwagę, post Hardy’ego jest więcej, niż intrygujący. Jeżeli powodem jego usunięcia był fakt, iż Sony nie chciało zepsuć wielkiego ujawnienia antagonisty, to cóż nie wyszło. ;)

Dla niezaznajomionych z materiałem źródłowym, Carnage to seryjny morderca – Cletus Kasady, który swoją „przygodę” ze zbrodnią zaczynał bez żadnych niezwykłych mocy. W więzieniu dzielił on jednak celę z Eddiem Brockiem, co sprawiło, iż część symbionta Brocka połączyła się z Cletusem, dzięki czemu narodził się Carnage.

Źródło: https://movieweb.com/venom-movie-tom-hardy-confirms-carnage-villain/

Tagi: marvel sony pictures tom hardy Venom