Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.01.2018 18:17
Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory z fabularnym zwiastunem
206V

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory z fabularnym zwiastunem

Główny bohater Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory przypomina o bliskiej premierze gry i zapowiada nadciągające wydarzenia. Pora przestać odgrywać postać poboczną i stanąć w centrum nadciągających wydarzeń.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory to ponownie gra jRPG z turowym systemem walki, gdzie nie tylko zwiedzimy współczesną Japonię, ale i trafimy do wirtualnej rzeczywistości pełnej cyfrowych stworków. Czeka nas zarządzanie cyfrową farmą, rozwijanie podopiecznych, mnóstwo walk i oczywiście angażująca historia. Twórcy przypominają nam o nadchodzącej przygodzie i przedstawiają zwiastun fabularny przygotowywanej opowieści.

Digimon Story: Cyber Sleuth - konkurencja pokemonów otrzyma trzecią odsłonę

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory podobnie, jak wyjątkowo udany poprzednik będzie miało silnie zaakcentowaną fabułę. Poznamy wydarzenia rozgrywające się równolegle do historii z pierwszej części gry. Trafimy do tego samego świata, gdzie odwiedzimy znajome i zupełnie nowe lokacje. Tym razem poznamy losy hakera, który został niesłusznie oskarżony o zbrodnie i jest ścigany przez wymiar sprawiedliwości. Będziemy musieli oczyścić swoje imię i poznać przy okazji wiele sekretów mogący zaważyć o losie dwóch odmiennych światów.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory pojawi się na rynku dnia 19 stycznia. Zamawiając grę przed premierą otrzymacie ekskluzywne Digimony i stroje dla postaci. Nasza recenzja pojawi się wkrótce.

Źródło: YouTube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: Bandai Namco Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory namco bandai PlayStation 4 wideo