Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.01.2018 17:45
Little Witch Academia: Chamber of Time pojawi się w lutym
288V

Little Witch Academia: Chamber of Time pojawi się w lutym

Kolorowe Little Witch Academia: Chamber of Time na podstawie popularnego serialu anime dotrze do nas w przyszłym miesiącu. Wydawca ujawnił datę premiery, a nam pozostaje przygotować się na masę akcji z wykorzystaniem magii.

Little Witch Academia: Chamber of Time to kolejna gra udowadniająca, że produkcje na podstawie anime coraz bardziej zbliżają się pod względem wizualnym do swoich pierwowzorów. Tytuł nie tylko wygląda ślicznie, ale i zapowiada się na ciekawe połączenie gry jRPG i beat 'em up.

Więcej informacji o Little Witch Academia: Chamber of Time znajdziesz w naszej encyklopedii

Little Witch Academia: Chamber of Time opowie oryginalną historię, która nie będzie powiązana z serialem anime, który można oglądać w usłudze Netflix. Wrócą jednak znani bohaterowie i będziemy śledzić losy Atsuko "Akko" Kagari - przeciętnej dziewczyny, która pragnie zostać wiedźmą.

Rozgrywka skupi się na walce z potworami, która będzie przypominać bijatyki beat 'em up i gry pokroju Dragon's Crown. Możemy więc liczyć na angażujący system walki w czasie rzeczywistym i masę akcji. Magii i czarów skosztujemy dnia 20 lutego, bo właśnie wtedy odbędzie się premiera gry. Poniżej jeden ze wcześniejszych zwiastunów z fragmentami czystej rozgrywki.

Little Witch Academia: Chamber of Time - zwiastun "Turn the magic on"

Źródło: https://blog.de.playstation.com/2018/01/17/bandai-namco-macht-2018-zu-einem-guten-jahr-fr-anime-fans/

Tagi: APLUS Bandai Namco Little Witch Academia: Chamber of Time playstation 4 wideo