Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.01.2018 17:22
Dragon Ball FighterZ ujawnia ostatnią postać z gry - Majin Android 21
612V

Dragon Ball FighterZ ujawnia ostatnią postać z gry - Majin Android 21

Do Dragon Ball FighterZ trafi Majin Android 21 i tym samym poznaliśmy pełny początkowy skład gry. Zobaczcie jak prezentuje się nowa wojowniczka stworzona od zera na potrzeby tej świetnie zapowiadającej się bijatyki.

Dragon Ball FighterZ jest już tuż za rogiem i zanosi się na mocnego kandydata w kategorii najlepszej bijatyki roku. Tytuł przed premierą będziecie mogli sprawdzić jeszcze jutro, więc jeśli nie chcecie kupować kota w worku, to koniecznie odpalcie nadciągającą wersję beta.

Dragon Ball FighterZ - jutro rano powróci otwarta beta

Dragon Ball FighterZ odsłania przed nami kolejną kartę i przedstawia ostatnią postać, którą znajdziemy w grze w dniu jej premiery. Do obsady wojowników dołączy złowrogo wyglądająca Majin Android 21. Jest to oryginalna postać opracowana na potrzeby gry, ale niewykluczone, że odbiór fanów sprawi iż pojawi się również w anime.

Dragon Ball Fighterz - Majin Android 21

Skan pochodzi z japońskiego magazynu V-Jump. Nie otrzymaliśmy zwiastuna, ale zapewne to kwestia kilku dni. Różowa wojowniczka ma być łatwa w sterowaniu i cechować się dalekim zasięgiem oraz zestawem mocnych technik. Ma ona ciekawy atak, który chwyta przeciwnika i absorbuje jego energię. jeśli uda nam się go wykonać, to będziemy mogli skopiować cios naszego wroga. W ten sposób im bardziej znacie postać Waszego rywala, tym sprawniej możecie posługiwać się Majin Android 21 i wykorzystać jej potencjał.

Pozostaje nam wyczekiwać wielkiej premiery, która odbędzie się dnia 26 stycznia. Poniżej jeden ze wcześniejszych zwiastunów Dragon Ball FighterZ.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun Jump Festa

Źródło: Twitter (ShonenGames)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ majin android 21 PlayStation 4 wideo