Jakub Barwiak Jakub Barwiak 17.01.2018 13:31
Flashpoint. Scenarzyści nowego Spider-Mana reżyserami filmu DC?
212V

Flashpoint. Scenarzyści nowego Spider-Mana reżyserami filmu DC?

Flashpoint - widowisko z Flashem w roli głównej jest blisko znalezienia reżysera. Stanowisko to miałby przejąć duet scenarzystów najnowszego Spider-Mana.

John Francis Daley i Jonathan Goldstein negocjują posadę reżyserów filmu Flashpoint – samodzielnego widowiska o Flashu, z Ezrą Millerem w roli głównej. Informacjami tymi podzielił się portal Variety, oczywiście Warner Bros. nie skomentowało tych doniesień.

Batman poza filmowym uniwersum DC?

Początkowo studio chciało zatrudnić na tym stanowisku Bena Afflecka, jednak ten odmówił. Stawiając na Daleya i Goldsteina, Warner Bros. wydaje się optować za bardziej komediowym tonem widowiska. Duet pracował wcześniej nad takimi filmami jak W nowym zwierciadle: Wakacje, czy Wieczór gier, który niedługo pojawi się w kinach.

Obaj panowie są również zaznajomieni z kinem komiksowym, są oni autorami skryptu do Spider-Man: Homecoming – zeszłorocznego hitu od Marvela.

Flashpoint pozostaje w zawieszeniu od czasu rezygnacji jego reżysera – Ricka Famuyiwy. W czasie poszukiwań jego następcy, Warner Bros. rzekomo zdecydowało się również na przepisanie dotychczasowego scenariusza, zajął się tym Joby Harold (Przebudzenie).

Źródło: http://variety.com/2018/film/news/flash-movie-directors-john-francis-daley-jonathan-goldstein-1202665854/

Tagi: dc flash flashpoint marvel warner bros