Daniel Stroński Daniel Stroński 17.01.2018 12:16
Assassin's Creed Origins. Znamy szczegóły dodatku "The Curse of the Pharaohs"
597V

Assassin's Creed Origins. Znamy szczegóły dodatku "The Curse of the Pharaohs"

Assassin's Creed Origins w przyszłym tygodniu dostanie rozszerzenie "The Hidden Ones", ale na horyzoncie jest już kolejny fabularny dodatek i nowy tryb.

Assassin's Creed Origins już 23 stycznia udostępni nam dodatek "The Hidden Ones", który wprowadzi zupełnie nową lokację. Co dalej? Twórcy nie próżnują. Już w lutym dostaniemy zapowiadany wcześniej tryb "turystyczny", a w marcu kolejne DLC.

Assassin's Creed Origins. Aktualizacja przygotowuje na fabularne DLC "The Hidden Ones"

Ubisoft ujawniło, że zapowiadany "Discovery Tour" zostanie udostępniony w przyszłym miesiącu, 20 lutego. Cóż to takiego? Możliwość przemierzania ogromnego świata Assassin's Creed Origins, gdzie nie znajdziemy żadnych przeciwników ani misji do wykonania. Nie będzie to jednak puste doświadczenie, bo ma być "prowadzone przez historyków i egiptologów". Kto wie, być może będzie to świetne (i ciekawe!) źródło naukowe.

Na 6 marca planowane jest z kolei rozszerzenie "The Curse of the Pharaohs". Skorzysta ono z bardziej mistycznych tematów, zajmując się egipską mitologią. Limit doświadczenia zostanie podniesiony o 10 poziomów do 55. (w "The Hidden Ones" skoczy z 40. do 45.), a w dodatkowych misjach znajdziemy nowe stroje, broń i inne atrakcje.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2018/01/ubisoft_details_assassins_creed_origins_dlc_release_dates

Tagi: assassin's creed origins Curse of the Pharaohs dlc dodatek Ubisoft Ubisoft Montreal