Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.01.2018 20:53
Shenmue 3 z nowymi zrzutami. Konferencja MAGIC 2018 przyniesie nowe informacje
696V

Shenmue 3 z nowymi zrzutami. Konferencja MAGIC 2018 przyniesie nowe informacje

Shenmue 3 nie otrzymuje często nowych materiałów, ale twórcy nadal zakładają, że wyrobią się z produkcją w tym roku. Więcej konkretów (nie tylko z Shenmue 3) możemy spodziewać się za miesiąc, a teraz rzućcie okiem na nowe zrzuty ekranu.

Shenmue 3 będzie obecne podczas konferencji MAGIC (Monaco Anime Game International Conferences), które odbędzie się dnia 24 lutego.Swoją osobą zaszczyci nas sam Yu Suzuki. Pojawią się również Yoji Shinkawa (Kojima Productions i seria Metal Gear Solid), Oskar Guilbert (prezes Dontnod, Life is Strange) oraz Philippe Moreau (reżyser Vampyr).

Shenmue 1 i 2 HD zepchnięte na dalszy plan

Wydarzenie będzie ciekawa z kilku powodów. Powinniśmy otrzymać nowe informacje na temat Shenmue 3. Potwierdzono obecność gry Vampyr w grywalnej formie. Odpalony zostanie również prototyp Nintendo PlayStation. Twórcy gier będą mogli zgarnąć nagrodę w wysokości €100,000. Szansa na jej zdobycie będzie możliwa poprzez udział w specjalnym konkursie, gdzie w jury zasiądą Jordan Mechner (twórca Prince of Persia), Philippe Moreau i Maxence Devoghelaere, który okazał się zeszłorocznym zwycięzcą.

Shenmue 3 otrzymało również trzy nowe zrzuty ekranu. Mało, ale lepsze to niż nic. Możemy na nich podziwiać dwie lokacje oraz głównych bohaterów - Ryo i Shenhua. Obrazki znajdziecie w galerii.

Shenmue 3 - zwiastun Gamescom 2017

 

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/shenmue-iii-three-new-screenshots-images-gameplay-details-set-magic-2018

Tagi: Deep Silver Dontnod galeria MAGIC 2018 obrazki playstation 4 Shenmue III vampyr wideo Ys.net

Nie przegap