Daniel Stroński Daniel Stroński 16.01.2018 12:33
Dwa nowe darmowe motywy dla PS4
1004V

Dwa nowe darmowe motywy dla PS4

Szukacie ciekawych motywów dla menu Waszego PlayStation 4? W PS Store pojawiły się właśnie dwa darmowe, zmieniające znacznie więcej niż tylko tapetę!

Konsola nie służy tylko do gier, a skoro już spędzamy czas w menu (albo po prostu zostawiamy włączony telewizor), chciałoby się, żeby ekran wyglądał ciekawie. Jakiś czas temu wybieraliśmy najciekawsze dynamiczne motywy dla PS4. Teraz sprawdzamy dwa najświeższe.

Najlepsze dynamiczne motywy na PlayStation 4

Pierwszy to LIGHTFIELD Verticon Theme. Powiązany z grą Lightfield z futurystycznymi wyścigami, motyw ten oddaje nam statyczną tapetę i spokojny, metaliczny wręcz ambient słyszalny w tle. Jako bonus mamy tu również oryginalne dźwięki poruszania się po menu oraz nieco odmienione ikonki.

Drugi motyw The Art of Flight Theme promuje świeże InnerSpace, które jest artystyczną grą eksploracyjną. Jest to motyw znacznie bardziej kolorowy, z dynamicznym elementem w postaci przelatującego blisko lub w oddali stworzonka. Również tutaj mamy nową, znacznie bardziej radosną melodię w tle oraz inne dźwięki poruszania się po menu.

 

Źródło: PS Store

Tagi: motywy PlayStation 4 playstation store ps store theme