Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.01.2018 09:46
Battlefield 1 dostaje nową Operację i opcję wypróbowania DLC
488V

Battlefield 1 dostaje nową Operację i opcję wypróbowania DLC

Battlefield 1 na dniach otrzyma resztę zawartości trzeciego DLC - Niespokojne Wody. DICE po wypuszczeniu pierwszej części dodatku w połowie grudnia, postanowiło przygotować próbny okres z DLC dla ludzi, którzy nie kupili dodatków.

"Niespokojne Wody" w Battlefield 1 skupiają się na kampanii dardanelskiej, oferując nam dotychczas dwie nowe mapy, nową operację i tryb gry wraz z nowym osprzętem wojskowym. DICE postanowiło rozbić trzeci dodatek na dwie części, dlatego na dwie pozostałe mapy - Zeebrugge i Heligoland Bight - musimy poczekać jeszcze jakiś czas.

Battlefield 1. Od teraz Operacje z DLC nie wymagają przepustki Premium!

16 stycznia pojawi się dla wszystkich dostępna wcześniej wyłącznie dla posiadaczy Premium mapa Prise de Tahure, którą osadzono w uliczkach miasta w trakcie nocy. Również 16 stycznia odpalony zostanie kolejny trial, tym razem dla dodatku "Niespokojne Wody". Do 22 stycznia, osoby bez kupionego Battlefield 1 Premium będą mogły grać na mapach i operacjach z dodatku "Niespokojne Wody". Próbna wersja pozwoli także sprawdzić przy okazji mapy z "W Imię Cara" i "Nie przejdą".

Battlefield 1 Price de Tahure

A co z ostatnim dodatkiem "Apokalipsa"? DICE wspomina jedynie krótko, że na ujawnienie detali o nim nie będziemy musieli długo czekać.

Źródło: https://www.battlefield.com/en-gb/news/article/road-ahead-prepare-for-battlefield-1-apocalypse

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4