Jakub Barwiak Jakub Barwiak 15.01.2018 21:14
Batman poza filmowym uniwersum DC?
538V

Batman poza filmowym uniwersum DC?

Tematu "Battflecka" ciąg dalszy. Według najnowszych informacji portalu Batman on Film, nadchodzący solowy film o Batmanie nie będzie już częścią DCEU.

Batman on Film podaje, iż solowy film Batman w reżyserii Matta Reevesa może powstawać już poza filmowym uniwersum DC. Portal podkreśla, iż w tym momencie jest to jedynie plotka, jednak zgodna z wcześniejszymi doniesieniami mówiącymi o tym, iż reżyser szuka nowego odtwórcy głównej roli.

W tym miesiącu zadebiutuje Batman w wydaniu wiktoriańskim

Plotka ta zgrywa się również ze zmianami na szczytach WB i DC, zarówno w Warner Bros. jak i w DC Films nastąpiła wymiana kierownictwa. Warto pamiętać iż jakiś czas temu ogłoszono, iż DC rozpocznie nową serię filmów niepowiązanych z szerszym uniwersum, jednym z nich miałby być Joker od Todda Philipsa i Martina Scorsese.

Co ciekawe, kontrakt Bena Afflecka zobowiązuje go do jeszcze jednego występu w roli Mrocznego Rycerza. Plotkuje się, iż ten mógłby nastąpić w filmie Flashpoint, w którym głównym bohaterem byłby oczywiście Flash. Inną opcją pozostaje Legion Samobójców 2 w reżyserii Gavina O’Connora.

Źródło: https://screenrant.com/batman-dceu-movie-matt-reeves-ben-affleck/

Tagi: batman ben affleck DC Matt Reeves warner bros