Jakub Barwiak Jakub Barwiak 15.01.2018 20:26
Fear the Walking Dead. Czwarty sezon z datą premiery
563V

Fear the Walking Dead. Czwarty sezon z datą premiery

Walking Dead, niczym zombie o których opowiada, nie chce umrzeć. Poznaliśmy właśnie datę premiery czwartego sezonu Fear the Walking Dead.

Walking Dead nie świeci już takim blaskiem jak kiedyś. Serial który w pewnym momencie mocno wpłynął na cały gatunek zombie zmaga się ostatnio z wieloma problemami. Trochę lepiej radzi sobie jego spin-off Fear the Walking Dead. AMC potwierdziło właśnie datę premiery czwartego sezonu tej produkcji.

Opowieści podręcznej - zwiastun drugiego sezonu

Czwarty sezon Fear the Walking Dead ma zadebiutować 15 kwietnia. Będzie to pierwsza seria bez dotychczasowego showrunnera – Dave’a Ericksona.

W sezonie czwartym do produkcji dołączy, znany z oryginalnego Walking Dead, Morgan Jones (w tej roli Lennie James). Jego pojawienie się ma dosyć mocno wpłynąć na cały serial, w którym to znaczna część historii będzie opowiadana właśnie z jego perspektywy. Oprócz Lenniego Jamesa do obsady dołączą: Garret Dillahunt, Jenna Elfman, Kevin Zegers i Maggie Grace.

Również i Walking Dead doczeka się sporych zmian w tym roku. Dziewiąty sezon tej produkcji tworzony będzie pod kierownictwem nowej showrunnerki – Angeli Kang, wieloletniej scenarzystki serialu. Scott Gimple, który opuścił to stanowisko będzie od tej pory odpowiedzialny za całą markę.

Źródło: https://screenrant.com/fear-walking-dead-season-4-premiere-date/

Tagi: