Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.01.2018 15:54
Asus ZenFone 5 Lite - pierwsze przecieki
244V

Asus ZenFone 5 Lite - pierwsze przecieki

Asus ZenFone 5 powinien zostać zapowiedziany już w marcu. Potwierdził to CEO Asusa - Jerry Shen. Czy będzie to podczas Mobile World Congress czy na dedykowanej konferencji - nie wiemy.

W Sieci pojawiają się już pierwsze przecieki na temat nowych modeli smartfonów Asusa. Na początek mamy jednak informacje nie o pełnoprawnym Asus ZenFone 5, a o wersji Lite, która ma także się pojawić. Przecieki docierają za pośrednictwem zachodnich mediów od Rosjan.

Asus Zenfone Max Plus. Osiem rdzeni za około 800 zł

W Rosji w certyfikacji pojawił się Asus ZenFone 5 Lite, noszący kodową nazwę ZC600KL, co oznaczać ma wykorzystanie procesora od Qualcomma wyposażonego w LTE.

Osoby zorientowane w temacie twierdzą, że Asus ZenFone 5 Lite będzie urządzeniem ze średniego segmentu cenowego, oferującym 6-calowy wyświetlacz  o proporcjach 18:9. Całość informacji przedstawia niewiele konkretów, ale skoro do marca zostały nam niecałe dwa miesiące, a już teraz pojawiają się przecieki, to wkrótce ktoś, gdzieś powinien wrzucić pierwsze konkrety.

Źródło: https://www.phonearena.com/news/Asus-ZenFone-5-Lite-appears-online-it-could-have-Qualcomm-chipset-and-6-inch-display_id101626

Tagi: asus asus zenfone 5 lite