Kacper Mądry Kacper Mądry 15.01.2018 13:24
Animal Crossing: Pocket Camp z pierwszą, dużą aktualizacją
165V

Animal Crossing: Pocket Camp z pierwszą, dużą aktualizacją

Animal Crossing: Pocket Camp dostało pierwszą aktualizację, która ma szanse odmienić oblicze tej produkcji. Niestety, autorzy wciąż nie dodają grze większej głębi.

Animal Crossing: Pocket Camp podczas swojej premiery wzbudziło spore zainteresowanie. Darmowa produkcja nie wyciągała z nas pieniędzy, a całość miała skupiać się na dobrej zabawie przy obozowisku. Tytuł jednak ma pewien problem.

Recenzja Animal Crossing: Pocket Camp

Tuż po tym jak udekorowaliśmy swój obóz i poznaliśmy przyjaciół, Animal Crossing: Pocket Camp stawało się tytułem, w którym w kółko wykonywaliśmy te same czynności, które nagradzały nas kolejnymi zbędnymi nam przedmiotami. Grze brakuje aktywności pobocznych, które zachęcały by do dłuższej gry.

Animal Crossing Pocket Camp

Nintendo Entertainment Planning & Development przygotowuje dla nas pierwszą dużą aktualizację, jednak nie zanosi się, aby ta zachęciła nas do dalszej gry. Co się zmieni?

  • Pojawi się możliwość modyfikowania terenu w naszym obozowisku
  • Będzie możliwe położenie więcej niż jednego dywanu
  • Będziemy mogli przebrać naszych przyjaciół
  • Łatwiejszy dostęp do Shovelstrike Quarry
  • Uproszczenie Market Boxa
  • Dodatkowe opcje dt. ogrodnictwa
  • Nowe ryby i robaki

Wszystko to, to zmiany, które wykorzystamy podczas jednego odpalenia gry, by później zostawić wszystko tak jak się nam podoba. Twórcy dalej idą w liczne opcje modyfikacji obozu, zamiast dodać jakikolwiek powód do dalszej gry, a nie powtarzalnego odblokowywania przedmiotów.

Źródło: http://nintendoeverything.com/animal-crossing-pocket-camp-next-major-update-detailed/

Tagi: Animal Crossing: Pocket Camp Nintendo Nintendo Entertainment Planning Nintendo Entertainment Planning & Development