Kacper Mądry Kacper Mądry 15.01.2018 11:34
Rainbow Six: Siege. Najczęstsze przyczyny śmierci graczy
1019V

Rainbow Six: Siege. Najczęstsze przyczyny śmierci graczy

Rainbow Six: Siege oferuje wiele możliwości prowadzenia rozgrywki. Gracze mogą zginąć w przeróżny sposób, a twórcy zdradzili najczęstsze tego przyczyny.

Rainbow Six: Siege wciąż cieszy się dużą popularnością. Gracze chętnie grają w produkcje Ubisoft Montreal, eliminując się nawzajem. Twórcy R6 zaprezentowali z tej okazji specjalną grafikę.

Polska operator Zofia już dostępna!

Obrazek przedstawia najczęstsze przyczyny śmierci w Rainbow Six: Siege, od czasu wprowadzenia aktualizacji Blood Orchid. Najpopularniejsze sposoby na śmierć nie zaskakują. Prawie 87% graczy zginęło od pocisków, a 5% z wykrwawienia. Prawie tyle samo osób padło ofiarą wybuchu, a 2% zostało powalonych poprzez broń ręczną.

Rainbow Six Siege Playstation 4

Co jednak z resztą? Okazuje się, że 0,31% graczy zginęło od granatu dymnego, a 0,08% nie patrzyło pod nogi i spadło, doprowadzając do swojej śmierci. 0,02% graczy zaciekawiło co znajduje się poza mapą. Było ich jednak mniej od tych, którzy zostali porażeni prądem (0,19%). No i pamiętajcie - zawsze gdzieś będzie się czaił na Was gracz z młotem, który reprezentuje 0,1% społeczności!

Źródło: Twitter (@Rainbow6Game)

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal