Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.01.2018 13:35
LEGO DC Villains i LEGO Iniemamocni 2 kolejnymi grami Traveller's Tales?
572V

LEGO DC Villains i LEGO Iniemamocni 2 kolejnymi grami Traveller's Tales?

LEGO DC Villains i LEGO Iniemamocni 2 być może będą kolejnymi grami stworzonymi przez Traveller's Tales. Jeśli uwierzyć plotkom podanym przez serwis Comicbook, oba tytuły powinny pojawić się w tym roku.

Traveller's Tales jest praktycznie maszyną do robienia gier z serii LEGO. Te co prawda nie lądują na listach sprzedażowych na najwyższych miejscach, ale i tak Warner Bros. Interactive jest zadowolone z łącznej sprzedaży, która w ujęciu rocznym, a czasami kilkuletnim jest niesamowicie wysoka.

Lego Marvel Super Heroes 2 wzbogaca się o nowych bohaterów

W zeszłym roku dostaliśmy LEGO Marvel Super Heroes 2 oraz port LEGO City Tajny Agent z WiiU. Kontynuacja Marvel Super Heroes zbierała mieszane opiniie, a Tajny Agent przypadł do gustu wielu osobom. Serwis Comicbook donosi, że planowane dwie gry na ten rok to powrót do DC w postaci LEGO DC Villains w którym jak tytuł wskazuje - gralibyśmy złoczyńcami od DC Comics.

Drugą grą, która miałaby się pojawić już w czerwcu to LEGO Iniemamocni 2. Klockowa gra powiązana byłaby bezpośrednio z nowym filmem Piksara. Jeśli taki projekt by powstał, to prawdopodobnie mielibyśmy także w nim powtórkę wydarzeń z pierwszej części filmu.

Niemniej, należy pamiętać, że to wszystko niepotwierdzone plotki i Traveller's Tales może pracować nad czymś innym, lub zaskoczyć nas jakimś niespodziewanym projektem (lub kolejnym remasterem).

Źródło: http://comicbook.com/gaming/2018/01/14/lego-dc-villains-the-incredibles-2/

Tagi: lego dv villains lego incredibles 2 PlayStation 4 Traveller's Tales Warner Bros. Interactive