Kacper Mądry Kacper Mądry 15.01.2018 10:22
For Honor z patchem 1.18. Twórcy naprawiają ogrom błędów
421V

For Honor z patchem 1.18. Twórcy naprawiają ogrom błędów

For Honor już wkrótce doczeka się kolejnej łatki. Twórcy skupiają się na naprawie licznych błędów.

For Honor ma złą sławę jeśli chodzi o błędy w grze. Dobrze znana jest wszystkim sytuacja, w której gracz wygrywający turniej korzystał z błędów ułatwiających mu pojedynki. Autorzy nie spoczywają na laurach i wciąż pracują nad naprawianiem swojej produkcji. Tym razem skupiono się na załataniu błędów oraz ulepszeniach w samej rozgrywce.

Kompromitacja For Honor podczas turnieju ESL

W For Honor występował błąd, który pozwalał uzyskać przewagę nad wrogiem w momencie gdy nasz ping przekraczał 100ms. Opóźnienie, o dziwo, pozwalało sprawniej robić uniki czy kontrować ataki, co drażniło graczy z lepszym łączem. Podobno od teraz opóźnienie nie będzie tak mocno wpływało na rozgrywkę pomiędzy graczami.

Zmiany również pojawią się na ekranie podsumowania starcia. Gra powinna w bardziej przejrzysty sposób informować nas, za co otrzymaliśmy dane punkty. Dodatkowo przy imionach graczy pojawią się ikony ukazujące, do której frakcji należy gracz.

For Honor Playstation 4

Koniec również z błędem, który pojawiał się w For Honor podczas aktywowania pułapki z kolczastą beczką na mapie Viking Village. Gdy uruchamialiśmy pułapkę, nie zabijała ona dwóch klas - Shamana oraz Aramushy. Od teraz osoby grające tymi klasami, muszą tak jak inni, uważać na śmiercionośne narzędzie.

Zmian w patchu 1.18 jest dużo więcej. Twórcy naprawili sporą liczbę, drobnych błędów, które uprzykrzały życie graczom. Autorzy nie zamierzają jednak pozostawiać gry i wciąż będziemy otrzymywali aktualizacje, które usprawnią For Honor. Najnowsza aktualizacja pojawi się 18 stycznia.

For Honor - Zwiastun z nową zawartością

 

Źródło: https://forhonor.ubisoft.com/game/en-gb/news-community/detail.aspx?c=tcm:154-316892-16&ct=tcm:154-76770-32

Tagi: For Honor playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal