Kacper Mądry Kacper Mądry 14.01.2018 12:59
Shenmue 1 i 2 zepchnięte na dalszy plan
407V

Shenmue 1 i 2 zepchnięte na dalszy plan

Remaster Shenmue 1 i 2 to w dalszym ciągu niepotwierdzona plotka. Ilośc informacji, która wypływa ze studia pozwala jednak dokładnie śledzić losy tychże produkcji.

Zapowiedź Shenmue 3 w 2015 roku spowodowała, że growy świat oszalał z radości. Od tamtej pory gracze niestety głównie narzekają na brzydką grafikę czy koszmarną (a raczej jej brak) animację twarzy. A jak ma się sprawa z niezapowiedzianymi remastermi Shenmue 1 i 2?

Nowa bohaterka w Shenmue 3

Wydawca oficjalnie nigdy nie potwierdził istnienia odnowionych wersji pierwszych dwóch części Shenmue. Plotki jednak mówiły o tym, że produkcje powstają. Jak aktualnie wygląda postęp prac? Cóż, okazuje się, że prawdopodobnie produkcja została zepchnięty na dalszy plan. Decyzja o wstrzymaniu prac spowodowana jest zmianą daty premiery Shenmue 3. Produkcja ta miała pierwotnie zadebiutować w grudniu 2017 roku, jednak przekroczenie progów pieniężnych na Kickstarterze doprowadziło do przesunięcia debiutu gry na rynkach. Wydawca zamierza prawdopodobnie wydać odniowone Shenmue 1 i 2 w okolicach premiery trzeciej części. Oczywiście, jeśli tylko plotki się potwierdzą.

Shenmue 3 - zwiastun zapowiadający

 

Źródło: http://comicbook.com/gaming/2018/01/13/shenmue-hd-shenmue-iii-pushed-back/

Tagi: Deep Silver playstation 4 Shenmue III Ys.net