Kacper Mądry Kacper Mądry 13.01.2018 13:40
Elite Dangerous z nową zawartością w ramach sezonu Beyond
456V

Elite Dangerous z nową zawartością w ramach sezonu Beyond

Elite Dangerous niedługo zostanie powiększone o nową zawartość. Twórcy zdradzili pierwsze zmiany w trzecim sezonie gry.

Elite Dangerous jest tytułem, który stale się rozwija. Gra co jakiś czas dostaje spore aktualizacje zawartości, które to dzielą grę na sezony. Najnowsza zawartość nosi nazwę Beyond.

Gdy tylko ukończą się testy beta nowego sezonu, stanie się on dostępny dla wszystkich konsolowych graczy. Co nas czeka? W grze pojawi się nowy statek o nazwie Chieftain. Okręt będziemy mogli sprawdzić w nowych misjach o nazwie Wing Missions, które sprawdzą nasze umiejętności pilotażu. Zadania będą dostępne do przejścia z innymi graczami, a za wykonanie ich, otrzymamy nagrody.

Elite Dangerous PlayStation 4

Autorzy Elite Dangerous zapowiadają także zmiany w podstawowych mechanikach gry oraz jej oprawie wizualnej. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale mają dotyczyć zmian w systemie rozwoju statku czy w systemie kar. Jeśli chodzi o grafikę - poprawiony zostanie wygląd planet. W ciągu 2018 roku mają nadejść również ulepszenia, które jeszcze bardziej podniosą ich jakość wizualną. Wprowadzony zostanie również system GalNet Audio, który ma odpowiadać za przekazywanie nam najświeższych informacji z rożnych zakątków galaktyki. Ponadto stanie się możliwe sprawdzanie informacji dt. handlu z miejsc, które już odwiedziliśmy.

Elite Dangerous PlayStation 4

Pierwsza zawartość sezonu Beyond pojawi się na konsolach w pierwszym kwartale 2018.

Źródło: https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/399392-Elite-Dangerous-Beyond-Chapter-One-Beta-Announcement

Tagi: Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition Frontier Developments PlayStation 4