Kacper Mądry Kacper Mądry 12.01.2018 20:54
Pokemon GO. Złap unikalnego Pikachu podczas nowego wydarzenia!
505V

Pokemon GO. Złap unikalnego Pikachu podczas nowego wydarzenia!

Pokemon GO żyje. Chociaż może na co dzień nie widzimy tłumów ludzi z telefonami, to jednak produkcja trzyma się bardzo dobrze.

Pokemon GO wciąż jest jedną z najpopularniejszych gier na platformy mobilne. Brakuje Wam widoku ludzi łapiących poki? Twórcy mają pomysł jak przywrócić ten stan rzeczy.

Pokemon GO przestanie działać na urządzeniach bez iOS 11

Raz w miesiącu twórcy zamierzają uruchamiać specjalne wydarzenie, które ma zachęcić ludzi do eksplorowania okolicznych parków i poznania innych graczy. Cała akcja polegać będzie na pojawieniu się przez ograniczony czas specjalnego pokemona, który posiadać będzie niestandardowy dla niego atak. Stworzenie ma pojawiać się w okolicznych parkach, a złapane, dać możliwość korzystania z jego specjalnej zdolności.

Pokemon GO

Oprócz pojawienia się wyjątkowego stworzenia, możemy liczyć na zwiększoną liczbę punktów doświadczenia jakie będziemy otrzymywać ze grę oraz wydłużenie działania m.in. Lure Module, który wabi okoliczne pokemony w nasz rejon. Pierwszym specjalnym pokemonem w Pokemon GO będzie nie kto inny, a Pikachu! Pojawi się on 20 stycznia 2018 roku w godzinach od 11:00 do 14:00.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/communityday

Tagi: Inc. mobile Niantic Pokemon Go