Kacper Mądry Kacper Mądry 12.01.2018 19:39
Kerbal Space Program Enhanced Edition. Jest pierwszy zwiastun poprawionej gry!
318V

Kerbal Space Program Enhanced Edition. Jest pierwszy zwiastun poprawionej gry!

Kerbal Space Program jest hitem na PC. Niestety, wersja konsolowa była bardzo słabo wykonanym portem. Pojawił się zwiastun poprawionej wersji.

Kerbal Space Program Enhanced Edition ma naprawić wszystkie bolączki oryginalnego tytułu. Pierwotna wersja gry charakteryzowała się wieloma problemami technicznymi oraz sterowaniem niedostosowanym do padów. Autorzy oryginału postanowili oddać prace nad grą doświadczonemu studiu BlitWorks, które zaprezentowało zmiany w nowej wersji gry.

W Kerbal Space Program Enhanced Edition poprawiona ma zostać płynność gry, a sterowanie przerobione i dostosowane do konsolowych kontrolerów. Zwiastun zdaje się wskazywać na poprawę, jednak fragment w 54 sekundzie filmu wygląda jakby gra chodziła w bardzo niskiej płynności. Oby było to tylko i wyłącznie zwolnione tempo, a nie faktyczny stan produktu. Nowa wersja ma pojawić się 16 stycznia 2018 roku. Przekonamy się wtedy czy tym razem nie wystąpi sytuacja, w której wydawca, ze względu na krytykę, usuwa grę ze sklepu PlayStation Store.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: BlitWorks Kerbal Space Program Enhanced Edition PlayStation 4 Private Division