Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.01.2018 17:15
Apex Construct z datą premiery i nowym schematem sterowania
426V

Apex Construct z datą premiery i nowym schematem sterowania

Jeśli posiadacie PlayStation VR i jesteście głodni nowych gier, to już w przyszłym miesiącu będziecie mogli wybrać się w podróż do zniszczonej przyszłości. Apex Construct otrzymało datę premiery, a twórcy chwalą się wprowadzeniem wsparcia dla swobodnego chodzenia.

Apex Construct zabierze nas do zdewastowanej przyszłości, gdzie władzę nad światem przejęły bezlitosne roboty. My wcielimy się w rolę ostatniego żyjącego człowieka i poprzez eksplorację niebezpiecznego środowiska odkryjemy sekrety dawnych eksperymentów, które doprowadziły do końca ludzkiego gatunku.

Apex Construct to postapokaliptyczna przygoda na PS VR

Apex Construct to nie tylko symulator chodzenia. Otrzymamy szereg ekwipunku, który będziemy mogli rozwijać i ulepszać. Będzie on niezbędny w walce, gdzie nieodzowny okaże się również specjalny łuk. Tryb fabularny ma starczyć na około 5 godzin zabawy, ale twórcy przygotowali mnóstwo ukrytych lokacji i w ten sposób pozwolą znacząco wydłużyć rozgrywkę. Zwiedzanie świata ma nas nagrodzić lepszym zrozumieniem sytuacji i historii.

Twórcy chwalą się także dodaniem opcji swobodnego chodzenia. Otrzymamy kilka schematów sterowania i nie będziemy ograniczeni do teleportacji. Wszystko to przy jednoczesnym użyciu kontrolerów ruchowych. Premiera Apex Construct odbędzie się w dniu 20 lutego.

Apex Construct - zwiastun

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/apex-construct-launches-february-20-playstation-vr-march-20-vr-devices

Tagi: apex construct Fast Travel Games playstation 4 playstation vr wideo