Jakub Barwiak Jakub Barwiak 11.01.2018 21:08
Altered Carbon. Hit Netfliksa z nowym zwiastunem
850V

Altered Carbon. Hit Netfliksa z nowym zwiastunem

Altered Carbon - kolejny, wielki hit Netfliksa doczekał się nowego zwiastuna. Szykuje się kawał cyberpunkowego widowiska.

Netflix szykuje się do premiery swojego nowego hitu. Serwis opublikował zwiastun serialu Altered Carbon, co ciekawe polski oddział giganta zrezygnował z tytułu Modyfikowany Węgiel i pozostał przy tym oryginalnym.

Akcja Altered Carbon ma miejsce w dosyć odległej przyszłości, w której to ludzie znaleźli sposób na zmienienie jaźni w postać cyfrową, którą później można swobodnie przenieść do innego ciała. Dzięki takiemu zabiegowi m.in. wydłużona została długość życia ludzi.

W serialu śledzić będziemy losy Takeshiego Kovacsa, w tej roli znany z Legionu Samobójców Joel Kinnaman. Kovacs jest byłym, elitarnym żołnierzem, który zostaje wskrzeszony po 250 latach od jego śmierci, aby rozwikłać sprawę zabójstwa najbogatszego człowieka na Ziemi.

Altered Carbon - zwiastun

Altered Carbon powstał na podstawie powieści autorstwa Richarda Morgana, która w Polsce występuje - w przeciwieństwie do serialu - pod tytułem Modyfikowany Węgiel. Premiera, oczywiście na serwisie Netflix, już 2 lutego.

Źródło: http://collider.com/altered-carbon-new-trailer-netflix-joel-kinnaman/#images

Tagi: altered carbon modyfikowany węgiel netflix Video