Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.01.2018 17:29
Fe - magiczna platformówka pojawi się w lutym
327V

Fe - magiczna platformówka pojawi się w lutym

EA to nie tylko mikropłatności i lootbooksy. To także inicjatywa EA Originals, która powołuje do życia bardziej artystyczne produkcje. Jedna z nich w postaci Fe zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

Fe to artystycznie wykonana platformówka wyróżniająca się ciekawą i niecodzienną oprawą graficzną. Tytuł powstał dzięki inicjatywie EA Originals, gdzie wielki wydawca oferuje pomoc bardziej kreatywnym i niezależnym twórcom. Ma się to przełożyć na świeże i niecodzienne doświadczenie, którego na próżno szukać w innych grach.

Piękna platformówka Fe otrzymuje świetny zwiastun

Fe zabierze nas do magicznego i surrealistycznego środowiska. Zabawa skupi się na rozbudowanej eksploracji, ale nie zabraknie też prostych zagadek i masy skakania. Otrzymamy niezwykłą przygodę, gdzie istotną część odegra nawiązywanie więzi z mieszkańcami tajemniczego lasu. Czekające na nas wyzwania będziemy mogli rozwiązać na kilka sposobów. Tytuł zaoferuje 8 głównych zadań fabularnych i 10 różnorodnych umiejętności. Fe zadebiutuje na PlayStation 4 w dniu 16 lutego.

Fe - 5 minut rozgrywki

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/fe-launches-february-16

Tagi: ea originals Electronic Arts fe playstation 4 wideo zoink!