Kacper Mądry Kacper Mądry 11.01.2018 17:08
Lineage 2: Revolution z pięcioma milionami graczy
601V

Lineage 2: Revolution z pięcioma milionami graczy

Lineage 2: Revolution to mobilne MMORPG, które może pochwalić się bazą graczy większą niż niejedna duża produkcja. Twórcy zapowiadają z tego powodu nowe atrakcje.

Lineage 2: Revolution może pochwalić się nie lada rekordem, jeśli mówimy o mobilnym graniu. MMORPG studia Netmarble przekroczyło liczbę pięciu milionów zarejestrowanych użytkowników.

Wynik robi ogromne wrażenie, również z powodu w jakim czasie udało się go osiągnąć. Produkcja zadebiutowała prawie dwa miesiące temu, a liczba graczy wciąż rośnie. Twórcy zamierzają świętować swój sukces organizując kilka nowych wydarzeń oraz nagradzając graczy przedmiotami, za które należy normalnie zapłacić.

Lineage 2: Revolution to ekskluzywne dla smartfonów MMORPG, które jest kontynuacją sławnej gry Lineage. Darmowa produkcja opowiada historię świata po wydarzeniach z Lineage 2. Dotychczas nikt nie zdecydował się na stworzenie tak dużej produkcji jeśli chodzi o platformy mobilne.

Tytuł oferuje typowe dla gier MMORPG doświadczenie, a gracze wykonują misje na ogromnej mapie, na której jednocześnie może znajdować się paręnaście tysięcy graczy. Inne produkcje reprezentujące mobilne MMO umożliwiały rozgrywkę w małych strefach, na których mogło znajdować się tylko kilkunastu graczy. W Lineage 2: Revolution małe obszary służą za instancje, na których może znajdować się kilkaset graczy.

Źródło: Facebook (Lineage 2: Revolution)

Tagi: Lineage 2: Revolution mobile netmarble