Kacper Mądry Kacper Mądry 11.01.2018 15:45
Dark Souls Remastered oficjalnie zapowiedziane na PS4!
1267V

Dark Souls Remastered oficjalnie zapowiedziane na PS4!

Remaster Dark Souls już wkrótce zawita na PlayStation 4! Czego możemy oczekiwać po odnowionej wersji?

Dark Souls Remastered pojawi się na PlayStation 4. To oficjalna informacja jaką przekazał wydawca gry. Tym samym potwierdziły się plotki jakoby Japończycy mieli odnowić pierwszą część serii Dark Souls.

Dark Souls Remastered w naszej bazie

Co nas czeka w odnowionej wersji? PlayStation 4 Pro uruchomi tytuł w upscalowanym 4K przy płynności 60 klatek na sekundę. Zwykłe PlayStation 4 odpali grę w 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Do naszej gry, poprzez sieć, będzie mogło dołączyć do sześciu graczy, którzy połączeni będą z dedykowanymi serwerami. Plotki mówią także o tym, że tytuł będzie mógł pochwalić się lepszym oświetleniem, poprawioną oprawą dźwiękową oraz teksturami o wyższej rozdzielczości.

Dark Souls Remastered jest remakiem stworzonym na silniku Dark Souls 3. Oznacza to lekkie zmiany w mechanice gry, w tym przebudowany system walki. Całość zawierać ma rozszerzenie Artorias of the Abyss. Do świata Dark Souls powrócimy 25 maja w 2018 roku. Możemy szykować się na ponowne starcia z potężnymi bossami, na których połamiemy niejedne gałki.

Tagi:

Wideo