Kacper Mądry Kacper Mądry 11.01.2018 15:01
Fire Emblem Heroes z nową kampanią i postaciami
258V

Fire Emblem Heroes z nową kampanią i postaciami

Mobilne Fire Emblem Heroes dostało dużą aktualizację. Autorzy wprowadzili nowe misje i postacie.

Fire Emblem Heroes jest mobilną produkcją, przenoszącą serię taktycznych gier fabularnych na ekrany naszych smarftonów. Produkcja Nintendo jest możliwa do pobrania za darmo, ale mikropłatności zawarte w grze nie wymuszają na graczu przymusowych zakupów, co przełożyło się również na wysokie oceny w mediach.

Fire Emblem Heroes w naszej bazie

Twórcy stale rozwijają swoją produkcję. Gracze tym razem mogą się cieszyć z dodania trzech nowych postaci. Micaiah, Sothe oraz Zelgius, którzy pojawili się w Fire Emblem: Radiant Dawn na Wii są teraz dostępni w Fire Emblem Heroes. Oprócz nowych postaci, dodano kolejny rozdział kampanii fabularnej o tytule Guided by a Dream.

Fire Emblem Heroes dostępne jest na systemy Android oraz iOS. Produkcja opowiada historię walki Imperium Emblian z królestwem Askran. Jako gracz możemy przyzywać do naszej armii postacie występujące w większości serii Fire Emblem.

Tytuł oferuje jedyne tryb dla pojedynczego gracza. Zabawę możemy prowadzić w kampanii fabularnej oraz w pobocznych trybach zabawy.Rozgrywka polega na toczeniu turowych bitw na małych mapach, a całość dostosowana jest do stylu mobilnego grania, co oznacza kilkuminutowe etapy. Przejście całej gry powinno jednak Wam zająć powyżej 10 godzin.

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/fire-emblem-heroes-adds-world-dawn-heroes-micaiah-sothe-zelgius

Tagi: Fire Emblem Heroes Nintendo Nintendo Entertainment Planning Nintendo Entertainment Planning & Development