Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.01.2018 10:20
Kompletne wydanie Summer Lesson zapowiedziane z nowym zwiastunem
281V

Kompletne wydanie Summer Lesson zapowiedziane z nowym zwiastunem

Summer Lesson: Hikari, Allison, and Chisato 3 in 1 Basic Game Pack to kompletne (prawie) wydanie gry Summer Lesson, które trafi w Japonii do sprzedaży już za miesiąc.

Dlaczego we wstępie napisałem, że Summer Lesson: Hikari, Allison, and Chisato 3 in 1 Basic Game Pack to prawie kompletne wydanie Summer Lesson? Otóż, Bandai Namco zapowiedziało ten tytuł z premierą ustaloną na 22 lutego, ujawniając, że w zestawie znajdziemy trzy wcześniej wypuszczone scenariusze z dziewczynami - Allison, Hikari i Chistao. Poza tym, na płycie niestety nie znajdziemy jakichkolwiek dodatków wypuszczonych po premierze. Więc osoby chcące mieć kompletną grę będą i tak musiały zakładać japońskie konto PSN.

Summer Lesson w pornograficznym wydaniu

Summer Lesson, jeśli ktoś nie kojarzy, to VR-owa produkcja, która pojawiła się wyłącznie w Japonii (i wątpliwe by ją opuściła), pozwalająca na nawiązywanie kontaktów z wirtualną dziewczyną. Allison to blondynka pochodzenia amerykańskiego/europejskiego, a Hikari i Chisako to Azjatki.

Summer Lesson: Hikari, Allison, and Chisato 3 in 1 Basic Game Pack - zwiastun gry

Dlaczego gra prawdopodobnie nie opuści granic Japonii? Katsuhiro Harada z Bandai Namco przyznaje, że problemem byłoby stworzenie gry, by ta rozumiała język angielski. A mając na uwadze, że na świecie mnóstwo jest akcentów, które mogłyby sprawić problemy z rozpoznawaniem poleceń i tym samym uczynić grę niegrywalną - nie ma co się dziwić. Chociaż w kontrze do tego stoi azjatyckie wdanie, które język angielski obsługuje.

Tagi: Allison and Chisato 3 in 1 Basic Game Pack Bandai Namco PlayStation 4 playstation vr Summer Lesson: Hikari wideo