Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.01.2018 09:56
Prace nad Final Fantasy VII Remake przebiegają bez problemów
447V

Prace nad Final Fantasy VII Remake przebiegają bez problemów

Final Fantasy VII Remake powstaje bez większych problemów. Tako rzecze Yoshinori Kitase, który przy projekcie jest producentem. Jeśli więc ktoś się obawiał, że gra ma problemy, to może się po tych słowach uspokoić.

Japoński magazyn o grach, Famitsu, opublikował obszerny artykuł w którym zamieszczono wywiady z wieloma producentami z Japonii. Jednym z wypowiadających się jest Yoshinori Kitase, producent Final Fantasy VII Remake. Jego słowa mają uspokoić tych, którzy zaczęli się niepokoić o grę.

Square Enix na E3 2018 pokaże mocne i wielkie gry

Kitase mówi wprost - prace przebiegają bez większych problemów. Jego prywatnym celem na 2018 rok jest pracować nad grą bez większego stresu, cokolwiek miałoby to dla nas oznaczać. Swoje trzy grosze dodał także Shinji Hashimoto, brand manager całej serii Final Fantasy. Tenże gość czeka i jednocześnie prosi nas o to samo, na targi E3. Jego celem jest podnoszenie zainteresowania kolejnymi grami w serii, co może, ale nie musi oznaczać nowe materiały z Final Fantasy VII Remake.

Warto też dodać, że Final Fantasy VII Remake w trakcie wystawy poświęconej 30. rocznicy serii w Mori Arts Center Gallery w Roppongi Hills wystawi nie publikowane wcześniej scenki. Na ten moment oficjalnie pokazano scenę z kościoła w slumsach, gdzie Cloud pierwszy raz spotyka Aerith.

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/final-fantasy-vii-remake-development-going-well/

Tagi: Final Fantasy VII: Remake PlayStation 4 Square Enix