Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.01.2018 01:24
Nowe skórki w Overwatch to koszt rzędu 5500 złotych
868V

Nowe skórki w Overwatch to koszt rzędu 5500 złotych

W Overwatch wystartowała oficjalna liga. Z tej okazji, Blizzard wrzucił do gry skórki dla bohaterów nawiązujące do każdej z biorących udział w Lidze drużyn. Jeśli jednak ktoś zapragnie z jakiegoś powodu mieć wszystkie skórki, musi przygotować ponad 5,5 tysiąca złotych.

Wraz z najnowszą aktualizacją Overwatch, w grze pojawiły się nowe skórki powiązane z drużynami, które biorą udział w Lidze Overwatch. W tym przypadku jednak, skórki dostać wyłącznie za specjalne żetony, które dostępne są do kupna w PlayStation Store.

Overwatch - lista zmian w aktualizacji 2.28

W Lidze Overwatch bierze udział 12 zespołów i każdy z nich otrzymał specjalne skórki dla każdego z 26 bohaterów. Łącznie więc pojawiło się 312 skórek, które można kupić. Koszt jednej skórki to 100 żetonów. Te w PlayStation Store kosztują 23 złote za paczkę 100. Pierwszą skórkę możemy dostać za darmo jeśli zapiszemy się do newslettera. Ale kolejne skórki to wydatek.

Liga Overwatch skórki

Paczki żetonów Ligi Overwatch w PS Store kosztują od 23 złotych do 459 złotych za 2600 żetonów. Jeśli skorzystamy z najdroższej opcji, która da nam 2600 żetonów, będziemy mogli kupić skórki dla każdej postaci jednego zespołu. Jeśli jednak ktoś cierpi na manię zbieractwa, wydać musi ponad 5500 złotych.

Czy to wydatek przekraczający wszystkie świętości? Ocenę pozostawiam wam. Tu jednak trzeba dodać, że pieniądze te idą na wsparcie zespołu, któremu kibicujemy i którego skiny kupimy. Można więc to potraktować jak kupno oryginalnej koszulki ulubionego zespołu sportowego zza granicy.

Tagi: Activision Blizzard Blizzard Overwatch playstation 4