Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.01.2018 00:19
Devil May Cry HD Collection w Japonii z edycją kolekcjonerską
406V

Devil May Cry HD Collection w Japonii z edycją kolekcjonerską

Devil May Cry HD Collection w Japonii otrzyma edycję kolekcjonerską. Capcom pokazuje, że nawet odświeżając grę, która raz została już odświeżona, można sprzedać coś więcej niż pudełko z remasterami.

Premierę Devil May Cry HD Collection ustalono na 13 marca tego roku. Na rynkach zachodnich, remaster remasterów zostanie wydany w pudełkowej i cyfrowej dystrybucji, w cenie $29,99, co w przeliczeniu daje nam około 129 złotych. Oczywiście można tutaj dyskutować, czy 130 złotych za trzy gry z PS2 w podbitej rozdzielczości to nie za dużo, ale... podejrzewamy, że fani i tak kupią czekając na piątą część.

Devil May Cry HD Collection bez 4K na PS4 Pro

W Japonii, Capcom wydaje Devil May Cry HD Collection nie tylko w zwykłej wersji. Ale także w kilku wersjach kolekcjonerskich, które dostępne są w sklepie Capcomu. Tam poza standardowym wydaniem, znajduje się także wersja kolekcjonerska, w której poza grą znajdziemy 3 litografie w ramkach. Cena? Tylko 20 tysięcy jenów (~625 złotych).

Devil May Cry HD Collection JP Collector's Edition

Dostępne są także wydania z jedną litografią, która możemy sobie wybrać. Te edycje kosztują mniej - 9,990 jenów (~315 złotych).

Źródło: https://www.e-capcom.com/shop/g/gC00002082/

Tagi: Capcom devil may cry hd collection PlayStation 4