Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.01.2018 19:19
Dragon Ball FighterZ. Legendarny zabójca Hit gotowy do walki
454V

Dragon Ball FighterZ. Legendarny zabójca Hit gotowy do walki

Dragon Ball FighterZ jest już coraz bliżej. Pora przyjrzeć się kolejnemu zawodnikowi, który popisuje się na nowym zwiastunie.

Dragon Ball FighterZ ma zadatki na zostanie najlepszą bijatyką roku. Premiera jest już bardzo blisko, więc twórcy śpieszą się z przedstawieniem wszystkich obecnych w grze postaci. Teraz przyszła pora na reprezentanta Dragon Ball Super, którym jest Hit.

Dragon Ball FighterZ - Beerus i Kid Buu pod lupą zawodowego gracza

Dragon Ball FighterZ przedstawia w stylowy sposób legendarnego zabójcę i najsilniejszego wojownika reprezentującego drużynę 6 wszechświata z Dragon Ball Super. Nieomylny Hit jest już gotowy do akcji i będzie siał spustoszenie w dniu premiery, która odbędzie się 26 stycznia. Poniżej zobaczyć możecie próbkę jego umiejętności.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun prezentujący Hita

Hit został wcześniej wzięty na warsztat przez zawodowego gracza z kanału Maximilian Dood, który przeanalizował styl walki tej postaci. Możemy się przyjrzeć jego atakom specjalnym, przykładowym combosom i innym zaletom. Postać ma potencjał na zostanie najsilniejszym zawodnikiem z gry i przypomina pod pewnymi względami Slayera z serii Guilty Gear. Hit to wojownik, który zasypuje przeciwnika ofensywą. Ma też bardzo użyteczną kontrę, która będzie odgrywać istotną rolę w jego kontrolowaniu. W przeciwieństwie do innych postaci posiada za to mało zagrań i technik użytecznych w powietrzu.

Dragon Ball FighterZ - szczegółowa analiza Hita

Źródło: YouTube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ hit PlayStation 4 wideo