Jakub Barwiak Jakub Barwiak 10.01.2018 14:33
Hellraiser: Judgment. Pinhead powraca na nowym zwiastunie
449V

Hellraiser: Judgment. Pinhead powraca na nowym zwiastunie

Hellraiser: Judgment juz wkrótce zadebiutuje na rynku video. Z tej okazji wytwórnia Lionsgate opublikowała nowy zwiastun filmu.

W sieci pojawił się zwiastun Hellraiser: Judgment – dziesiątej już odsłony słynnej serii horrorów, za którą odpowiada Lionsgate. Mimo stosunkowo niskiego budżetu obrazu, efekty specjalne wyglądają przyzwoicie. Wiele będzie więc zależało od tego jak spisze się nowy odtwórca PinheadaPaul T. Taylor.

Za scenariusz i reżyserię nowego Hellraisera odpowiada Gary J. Tunnicliffe, oddany fan, który od dłuższego czasu zajmuje się efektami specjalnymi w serii. Hellraiser Judgment skupi się na trójce detektywów, którzy usiłują złapać brutalnego, seryjnego mordercę. Niestety pogoń ta zaprowadzi ich do koszmarnego wymiaru. Bohaterowie podejmą próbę ucieczki z tego piekła.

Hellraiser: Judgment - zwiastun

Hellraiser: Judgment nie pojawi się w kinach. Od czasu porażki Hellraiser: Bloodline w 1996, seria debiutuje bezpośrednio na rynku video. Podobnie będzie z jej najnowszą odsłoną. Hellraiser: Judgment pojawi się na Blu-ray, DVD i VOD, 13 lutego bieżącego roku.

 

Źródło: https://screenrant.com/pinhead-hellraiser-judgment-trailer/

Tagi: hellraiser hellraiser: judgmend lionsgate Video

Nie przegap