Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.01.2018 19:16
PlayStation Now to już ponad 600 gier w ofercie
651V

PlayStation Now to już ponad 600 gier w ofercie

Red Dead Redemption i Until Dawn na PC? To możliwe z PlayStation Now. Usługa cały czas się rozwija i w Stanach Zjednoczonych pozwala już cieszyć się dostępem do ponad 600 gier z biblioteki PS4 i PS3.

Sony nie zapomina o PlayStation Now i cały czas próbuje nakłonić nowych graczy do swojej usługi. Platforma strumieniowania rozgrywki pozwala za opłatą cieszyć się dostępem do szerokiej biblioteki gier bez posiadania dedykowanego sprzętu. Wystarczy wykupić abonament i posiadać szybkie oraz stabilne łączę internetowe

PlayStation Now - do usługi trafiają Dishonored i kolejne gry

PlayStation 4 nie posiada kompatybilności wstecznej, ale jeśli jakimś cudem czujecie niepohamowaną chęć nadrobienia kilku starszych tytułów bez kupowania dedykowanej konsoli, to możecie skorzystać z PlayStation Now. Oferta usługi cały czas się powiększa i cyklicznie trafiają do niej nowe pozycje z PS3 oraz PS4. W Stanach Zjednoczonych liczba dostępnych gier przekroczyła już 600 różnych tytułów. Znajdziecie w tym wiele wspaniałych gier, które do tej pory były dostępne wyłącznie na konsolach Sony. Warto tutaj wymienić takie hity jak: Until Dawn, God of War 3 Remastered, The Last of Us Remastered, czy Red Dead Redemption. Wszystko to za $19 miesięcznie lub £12.99.

PlayStation Now - ponad 600 gier z PS4 i PS3

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: PlayStation 4 playstation now Sony wideo